E-T-A 8345-B22B-V3F2-DB1B1B-50A
Part No.:
8345-B22B-V3F2-DB1B1B-50A
Description:
CIR BRKR THRM 50A
Shipping
8345-B22B-V3F2-DB1B1B-50A Information
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V