E-T-A 8345-B22A-V3M2-DB1B1B-10A
Part No.:
8345-B22A-V3M2-DB1B1B-10A
Description:
CIR BRKR THRM 10A
Shipping
8345-B22A-V3M2-DB1B1B-10A Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V