E-T-A 8345-B22A-V3K2-DB1B2B-30A
Part No.:
8345-B22A-V3K2-DB1B2B-30A
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 30A 80VDC
Shipping
8345-B22A-V3K2-DB1B2B-30A Information
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V