E-T-A 8345-B02A-V3M0-DB1B1C-50A
Part No.:
8345-B02A-V3M0-DB1B1C-50A
Description:
CR BKR MAG-HYDR 50A 480VAC/80VDC
Shipping
8345-B02A-V3M0-DB1B1C-50A Information
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V