E-T-A 8345-B02A-V3K1-DB1B1B-100A
Part No.:
8345-B02A-V3K1-DB1B1B-100A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 100A 80VDC
Shipping
8345-B02A-V3K1-DB1B1B-100A Information
Manufacturer:
E-T-A
Series:
8345
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V