E-T-A 8340-G231-P1H2-A4H221-10A
Part No.:
8340-G231-P1H2-A4H221-10A
Description:
CIR BRKR MAG 10A 240VAC 80VDC
Shipping
8340-G231-P1H2-A4H221-10A Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V