E-T-A 8340-G211-G1H1-A4H0-30A
Part No.:
8340-G211-G1H1-A4H0-30A
Description:
CIR BRKR MAG 30A 240VAC 80VDC
Shipping
8340-G211-G1H1-A4H0-30A Information
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V