E-T-A 8340-G210-R1H1-A4H0-50A
Part No.:
8340-G210-R1H1-A4H0-50A
Description:
CIR BRKR MAG 50A 240VAC 80VDC
Shipping
8340-G210-R1H1-A4H0-50A Information
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V