Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components 715C15DKD32
Part No.:
715C15DKD32
Manufacturer:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Category:
Ceramic Capacitors
Package:
Description:
CAP CER 3200PF 15KV Y5U DISK
Shipping
715C15DKD32 Information
Manufacturer:
Series:
Cera-Mite 715C
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Capacitance:
3200 pF
Tolerance:
-20%, +80%
Voltage - Rated:
15000V (15kV)
Temperature Coefficient:
Y5U (E)
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C