E-T-A 483-G411-K1M1-A1S0ZN-7.5A
Part No.:
483-G411-K1M1-A1S0ZN-7.5A
Description:
CIR BRKR THRM 7.5A 115VAC 28VDC
Shipping
483-G411-K1M1-A1S0ZN-7.5A Information
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
115 V
Voltage Rating - DC:
28 V