E-T-A 483-G411-K1M1-A1S0Z-2.5A
Part No.:
483-G411-K1M1-A1S0Z-2.5A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Description:
CIRC BRKR THRM
Shipping
483-G411-K1M1-A1S0Z-2.5A Information
Manufacturer:
E-T-A
Series:
483
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Thermal
Current Rating (Amps):
2.5A
Voltage Rating - AC:
115 V
Voltage Rating - DC:
28 V