E-T-A 482-G700-R1M1-Z0S0-7.5A
Part No.:
482-G700-R1M1-Z0S0-7.5A
Description:
CIR BRKR THRM 7.5A
Shipping
482-G700-R1M1-Z0S0-7.5A Information
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
230 V
Voltage Rating - DC:
28 V