E-T-A 482-G700-R1M1-Z0S0-20A
Part No.:
482-G700-R1M1-Z0S0-20A
Description:
CIR BRKR THRM 20A 115VAC 28VDC
Shipping
482-G700-R1M1-Z0S0-20A Information
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
230 V
Voltage Rating - DC:
28 V