E-T-A 482-G600-K1M1-A1S0-30A
Part No.:
482-G600-K1M1-A1S0-30A
Description:
CIRC BRKR THRM
Shipping
482-G600-K1M1-A1S0-30A Information
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
230 V
Voltage Rating - DC:
28 V