E-T-A 482-G512-K1M1-F6S0-40A
Part No.:
482-G512-K1M1-F6S0-40A
Description:
CIR BRKR THRM 40A 115VAC 28VDC
Shipping
482-G512-K1M1-F6S0-40A Information
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
230 V
Voltage Rating - DC:
28 V