E-T-A 482-G512-K1M1-A1S0-25A
Part No.:
482-G512-K1M1-A1S0-25A
Description:
CIR BRKR THRM 25A 115VAC 28VDC
Shipping
482-G512-K1M1-A1S0-25A Information
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
230 V
Voltage Rating - DC:
28 V