E-T-A 482-G334-J2M2-E3S0T-35A
Part No.:
482-G334-J2M2-E3S0T-35A
Description:
CIR BRKR THRM 35A 115VAC 28VDC
Shipping
482-G334-J2M2-E3S0T-35A Information
Current Rating (Amps):
35A
Voltage Rating - AC:
230 V
Voltage Rating - DC:
28 V