E-T-A 482-G323-J1M1-B2S0T-20A
Part No.:
482-G323-J1M1-B2S0T-20A
Description:
CIRC BRKR THRM
Shipping
482-G323-J1M1-B2S0T-20A Information
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
230 V
Voltage Rating - DC:
28 V