E-T-A 482-G323-J1M1-B2S0-10A
Part No.:
482-G323-J1M1-B2S0-10A
Description:
CIR BRKR THRM 10A 115VAC 28VDC
Shipping
482-G323-J1M1-B2S0-10A Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
230 V
Voltage Rating - DC:
28 V