E-T-A 482-G313-J1M1-B2S0-50A
Part No.:
482-G313-J1M1-B2S0-50A
Description:
CIR BRKR THRM 50A 115VAC 28VDC
Shipping
482-G313-J1M1-B2S0-50A Information
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
230 V
Voltage Rating - DC:
28 V