E-T-A 482-G212-K1M1-F6S0-7.5A
Part No.:
482-G212-K1M1-F6S0-7.5A
Description:
CIR BRKR THRM 7.5A 115VAC 28VDC
Shipping
482-G212-K1M1-F6S0-7.5A Information
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
230 V
Voltage Rating - DC:
28 V