E-T-A 482-G111-K1M1-A1S0-7.5A
Part No.:
482-G111-K1M1-A1S0-7.5A
Description:
SINGLE POLE COMPACT HIGH PERFORM
Shipping
482-G111-K1M1-A1S0-7.5A Information
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
115 V
Voltage Rating - DC:
28 V