E-T-A 482-G111-K1M1-A1S0-4.5A
Part No.:
482-G111-K1M1-A1S0-4.5A
Description:
CIR BRKR THRM 4.5A
Shipping
482-G111-K1M1-A1S0-4.5A Information
Current Rating (Amps):
4.5A
Voltage Rating - AC:
230 V
Voltage Rating - DC:
28 V