E-T-A 482-G111-K1M1-A1S0-12A
Part No.:
482-G111-K1M1-A1S0-12A
Description:
CIR BRKR THRM 12A
Shipping
482-G111-K1M1-A1S0-12A Information
Current Rating (Amps):
12A
Voltage Rating - AC:
230 V
Voltage Rating - DC:
28 V