Knowles Syfer 404027K09P10HQRAF9LM
Part No.:
404027K09P10HQRAF9LM
Shipping
404027K09P10HQRAF9LM Information
Capacitance:
9.1 pF
Tolerance:
±0.05pF
Voltage - Rated:
7000V (7kV)
Temperature Coefficient:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.197" (5.00mm)