Sensata-Airpax 229-2-1REC5-52-2-8-40
Part No.:
229-2-1REC5-52-2-8-40
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 40A 125VDC
Shipping
229-2-1REC5-52-2-8-40 Information
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
125 V