Sensata-Airpax 229-2-1REC5-52-2-8-30
Part No.:
229-2-1REC5-52-2-8-30
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 30A 125VDC
Shipping
229-2-1REC5-52-2-8-30 Information
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
125 V