Sensata-Airpax 229-2-1REC5-52-2-8-15
Part No.:
229-2-1REC5-52-2-8-15
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 15A 125VDC
Shipping
229-2-1REC5-52-2-8-15 Information
Mounting Type:
DIN Rail
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
125 V