Knowles Syfer 2220Y0630331FFT
Part No.:
2220Y0630331FFT
Description:
CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 2220
Shipping
2220Y0630331FFT Information
Capacitance:
330 pF
Tolerance:
±1%
Voltage - Rated:
63V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.098" (2.50mm)