E-T-A 2210-T230-K0T1-H0-16A
Part No.:
2210-T230-K0T1-H0-16A
Shipping
2210-T230-K0T1-H0-16A Information
Current Rating (Amps):
16A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
65 V