E-T-A 2210-T220-K0M1-H221-32A
Part No.:
2210-T220-K0M1-H221-32A
Shipping
2210-T220-K0M1-H221-32A Information
Current Rating (Amps):
32A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
65 V