E-T-A 2210-T220-K0M1-H221-10A
Part No.:
2210-T220-K0M1-H221-10A
Shipping
2210-T220-K0M1-H221-10A Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
65 V