E-T-A 2210-T220-K0M1-H131-25A
Part No.:
2210-T220-K0M1-H131-25A
Shipping
2210-T220-K0M1-H131-25A Information
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
65 V