E-T-A 2210-T220-K0F1-H121-10A
Part No.:
2210-T220-K0F1-H121-10A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Description:
CIRC BRKR THRM
Shipping
2210-T220-K0F1-H121-10A Information
Manufacturer:
E-T-A
Series:
2210-T2
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
DIN Rail
Breaker Type:
Thermal Magnetic
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
65 V