Sensata-Airpax 219-2-1REC5-66-8-8-40
Part No.:
219-2-1REC5-66-8-8-40
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 40A 480VAC
Shipping
219-2-1REC5-66-8-8-40 Information
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
480 V