Sensata-Airpax 219-2-1REC5-61-8-8M-12-AH
Part No.:
219-2-1REC5-61-8-8M-12-AH
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 12A 480VAC
Shipping
219-2-1REC5-61-8-8M-12-AH Information
Current Rating (Amps):
12A
Voltage Rating - AC:
480 V