Sensata-Airpax 219-2-1-62F-8-8-13
Part No.:
219-2-1-62F-8-8-13
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 13A 480VAC
Shipping
219-2-1-62F-8-8-13 Information
Mounting Type:
DIN Rail
Current Rating (Amps):
13A
Voltage Rating - AC:
480 V