Sensata-Airpax 219-2-1-62-5-9-50-H-V
Part No.:
219-2-1-62-5-9-50-H-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 50A 480VAC
Shipping
219-2-1-62-5-9-50-H-V Information
Mounting Type:
Panel Mount
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
480 V