Sensata-Airpax 209-2-1REC4-66-4-8M-10-H
Part No.:
209-2-1REC4-66-4-8M-10-H
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 10A 240VAC
Shipping
209-2-1REC4-66-4-8M-10-H Information
Mounting Type:
Panel Mount
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
240 V