Sensata-Airpax 209-2-1REC4-52-2-8-50-H-V
Part No.:
209-2-1REC4-52-2-8-50-H-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 50A 125VDC
Shipping
209-2-1REC4-52-2-8-50-H-V Information
Mounting Type:
Panel Mount
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
125 V