Sensata-Airpax 209-2-1-53F-2-8-40-H
Part No.:
209-2-1-53F-2-8-40-H
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 40A 125VDC
Shipping
209-2-1-53F-2-8-40-H Information
Mounting Type:
DIN Rail
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
125 V