Sensata-Airpax 209-2-1-53F-2-8-25
Part No.:
209-2-1-53F-2-8-25
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 25A 125VDC
Shipping
209-2-1-53F-2-8-25 Information
Mounting Type:
DIN Rail
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
125 V