Sensata-Airpax 209-2-1-53-2-8-50-H
Part No.:
209-2-1-53-2-8-50-H
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 50A 125VDC
Shipping
209-2-1-53-2-8-50-H Information
Mounting Type:
DIN Rail
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
125 V