Sensata-Airpax 209-2-1-53-2-8-20-H-V
Part No.:
209-2-1-53-2-8-20-H-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 20A 125VDC
Shipping
209-2-1-53-2-8-20-H-V Information
Mounting Type:
Panel Mount
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
125 V