Sensata-Airpax 209-2-1-52F-2-8-30-H
Part No.:
209-2-1-52F-2-8-30-H
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 30A 125VDC
Shipping
209-2-1-52F-2-8-30-H Information
Mounting Type:
Panel Mount
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
125 V