Taiyo Yuden UMK105CH751JVHF
Part No.:
UMK105CH751JVHF
Description:
CAP CER 750PF 50V CH 0402
Shipping
UMK105CH751JVHF Information
Product Status:
Not For New Designs
Capacitance:
750 pF
Tolerance:
±5%
Voltage - Rated:
50V
Size / Dimension:
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)