KYOCERA AVX SQCAEM3R9CAJME\500
Part No.:
SQCAEM3R9CAJME\500
Description:
CAP CER 3.9PF 150V 0505
Shipping
SQCAEM3R9CAJME\500 Information
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Capacitance:
3.9 pF
Tolerance:
±0.25pF
Voltage - Rated:
150V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.022" (0.57mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
  • SQCAEM3R9CAJME\500
  • SQCAEM3R9CAJME\500 PDF
  • SQCAEM3R9CAJME\500 Datasheet
  • SQCAEM3R9CAJME\500 Specifications
  • SQCAEM3R9CAJME\500 Images
  • Buy SQCAEM3R9CAJME\500
  • SQCAEM3R9CAJME\500 Price
  • SQCAEM3R9CAJME\500 Distributor
  • SQCAEM3R9CAJME\500 Supplier
  • SQCAEM3R9CAJME\500 Wholesale
  • Include Parts
  • Popular Search
The following parts include "SQCAEM3R9CAJME\500" in Silicon Labs SQCAEM3R9CAJME\500.