SiTime SIT9156AI-1C2-33E156.250000 (BULK)
Part No.:
SIT9156AI-1C2-33E156.250000 (BULK)
Description:
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Shipping
SIT9156AI-1C2-33E156.250000 (BULK) Information
Series:
SiT9156
Product Status:
Discontinued at Digi-Key
Frequency:
156.25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
69mA
Supplier Device Package:
6-PQFD (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)