SiTime SIT5146AC-FD-33N0A9.400000
Part No.:
SIT5146AC-FD-33N0A9.400000
Description:
MEMS OSC TCXO 9.400000 MHZ LVCMO
Shipping
SIT5146AC-FD-33N0A9.400000 Information
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
9.4 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
53mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.042" (1.06mm)