Amgis, LLC SH150T-0.45-26
Part No.:
SH150T-0.45-26
Description:
FIXED IND 26UH 450MA 620 MOHM TH
Shipping
SH150T-0.45-26 Information
Inductance:
26 µH
Tolerance:
±20%
Current Rating (Amps):
450 mA
DC Resistance (DCR):
620mOhm
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
10 kHz